Prihlásiť sa
Príbeh Daniel Hruda
Príbeh Daniel Hruda Daniel Hruda

Príbeh Daniel Hruda

Volám sa Daniel Hruda a v družstve som členom od roku 2010. Družstvo vnímam ako najlepšiu príležitosť, ktorá ma v živote stretla. Myšlienka pasívnych príjmov ma už, ako 20-ročného neuveriteľne oslovila a o to viac myšlienka družstevníctva ako 170 ročného modelu podnikania, v ktorom pasívny príjem môžu získať všetci členovia družstva, nie len tí najlepší a, kde je pasívny príjem tvorený z etických a organických aktív.

Tradičné družstvo

Aktívne sa družstvu venujem od roku 2011 a posledné roky na „full time“. Čo vnímam, ako obrovské pozitívum je výsledok, ako naše družstvo vyrástlo za posledné roky a, ako zvýšilo svoje aktíva a majetok pre všetkých členov družstva.

Projekty

Pred rokmi sa mi ani nesnívalo, že v našom družstve budeme mať tak veľké projekty alebo projekty zelených energií. Čo ma najviac inšpiruje a, čo vnímam neuveriteľne pozitívne je skutočnosť, že sme to dokázali za tak krátku dobu a veľmi rýchlo sme postavili na nohy projekty, ktoré sú z môjho pohľadu naozaj veľké a majú obrovský potenciál.

Osud vo vlastných rukách

Najlepšie však je to a v tom vidím aj obrovské privilégium, že ich osud máme vo vlastných rukách. Dôvod, prečo veľká časť ľudí je nespokojná so svojim životom je práve, preto, lebo nemajú svoj život vo svojich rukách.

Spolupráca na projektoch 

Sám pomáham na viacerých projektoch, ktoré sú inovatívne a majú obrovský potenciál. Tieto projekty vlastníme práve my členovia družstva. Tieto projekty sú našim veľkým aktívom a prinesú nám veľkú zmenu v živote. Stačí priložiť ruku k dielu a prirodzene sa zapojiť.

Spoznajte družstvo a projekty

Ak chcete byť súčasťou tohto trendu a fenoménu, jednoznačne si dovoľte spoznať viac družstvo a jeho projekty. Dnes po rokoch aktivity v družstve viem s istotou povedať, že som urobil správne rozhodnutie a, že môj život sa radikálne zmenil k lepšiemu, práve vďaka družstvu a hlavne vďaka ľudom v ňom.

Moja vízia a misia

Moja vízia a misia je, aby v družstve bolo viac správnych a kvalitných ľudí, pretože tak hodnotný projekt si to zaslúži. Viem, že mám obrovské šťastie, pretože som Družstevník a spolu vlastním aktíva, majetok družstva a jeho príležitosti.

Daniel Hruda                           
(1 Hlasovať)

Napíšte komentár

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa