Prihlásiť sa
O čom píšem
Blog Daniel Hruda

O čom píšem

Môj osobný Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore. A nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán. Ako sú verejné blogy a sociálne siete, tak som si vytvoril osobný blog. Aby si môj blog dôležité témy a myšlienky vedeli prečítať ľudia, s ktorými už spolupracujem. Alebo si môj osobný blog prečítali ľudia, ktorých tieto témy zaujímajú.
 
Blog

Blog

Blog moje webové sídlo, na ktorom som si vytvoril blog. Na tomto blogu nájdete moje články idei a texty prevažne z mojej pracovnej praxe. Blog mi má slúžiť na zverejnenie osobného pohľadu na to, ako si v živote určovať priority. Priority v živote človeka sú dôležité, aby človek prežil šťastný úspešný a prospešný život.

Osobný blog

Osobný blog som si vytvoril na prezentáciu mojich myšlienok a postojov. Vlastníctvo osobného blogu má svoje výhody. Môj osobný blog, na ktorom sa delím o svoje skúsenosti a informácie. Nájdete tu články ohľadom rôznych tém a mojich postojov a názorov na tieto témy.

Blog moje články

Osobný blog pozrite si a prečítajte môj blog. Osobný blog je ideálnym miestom na prezentáciu myšlienok a názorov. Ako určitá forma prezentácie myšlienok.

Príbeh Márie Fabianovej

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.  

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. E...

Čítaj viac

O čom píšem

Môj osobný Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore. A nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán. Ako sú verejné blogy a sociálne siete, tak som si vytvoril osobný blog. Aby si môj blog dôležité témy a myšlienky vedeli ...

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.
Webová stránka Daniel Hruda osobná stránka - danielhruda.eu

Webová stránka Daniel Hruda moja web stránka je určená predovšetkým tým ktorých zaujíma vytvorenie vlastného pasívneho príjmu. Ako si vybudovať pasívny príjem a efektívne sa tak postarať o svoju finančnú budúcnosť. Pozrite si moju web stránku možno Vás niečo zaujme.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa