Prihlásiť sa

Spolupráca

Spolupráca je veľmi dôležitá. Čo ma najviac inšpiruje a, čo vnímam neuveriteľne pozitívne je skutočnosť, že sme vzájomnou spoluprácou za krátku dobu a v podstate veľmi rýchlo dokázali postaviť na nohy projekty, ktoré sú z môjho pohľadu naozaj veľké a majú obrovský potenciál. Najlepšie však je to a v tom vidím aj obrovské privilégium, že ich osud máme vo vlastných rukách. 

Vzájomná pomoc a spolupráca

Vzájomnou spoluprácou dosahujeme stanovené ciele a lepšie výsledky. 

Tímová spolupráca

Dôležitá je tímová práca. Kľúčovým faktorom úspechu sú medziľudské vzťahy, vyváženosť rolí tímu a motivácia jednotlivcov.

Spolupráca na projektoch

Každý člen družstva sa môže zapojiť do spolupráce. 

Potenciál

Ak chceme z družstva vybudovať silnú a prosperujúcu spoločnosť, potrebujeme, čo najviac zodpovedných a spolupracujúcich členov družstva. 
 

Náš osud máme vo vlastných rukách

Každý máme svoj osud vo vlastných rukách, každý rozhoduje o tom aký budete žiť život. 
 

Kontakt

Kontakt
V prípade, ak Vás niektorá téma na stránke zaujala a vedeli by ste si predstaviť spoluprácu so mnou, môžete ma kontaktovať. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a doplním informácie pokiaľ budete mať záujem. Môžete si vybudovať pasívny príjem získať refundáciu a ďalšie výhody.

Blog moje články

Pozrite si môj blog.

Príbeh Márie Fabianovej

25-02-2021 Zobrazení:177 Blog Daniel Hruda

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

25-02-2021 Zobrazení:151 Blog Daniel Hruda

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. Európska únia pokladá...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

O čom píšem

25-02-2021 Zobrazení:14720 Blog Daniel Hruda

Môj Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore a nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán, ako sú verejne blogy a sociálne siete a, aby si dôležité témy a myšlienky vedeli...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa