Prihlásiť sa

Moje aktivity

V Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta, kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. Mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami, ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. Ďalej pôsobím aj v projektoch družstva, v projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb.

Tradičné družstvo

Tradičné družstvo je názov nášho družstva. Činnosť družstva spočíva v aktivite vlastných členov, zameranej na majetkovú, kultúrnu a sociálnu stránku.

Konzultant

V Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta, kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. 

Moja úloha

Mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami, ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. 

Projekty družstva

Pôsobím aj v projektoch družstva, v projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb. 

Zabezpečenie pasívnych príjmov

Družstevníctvo ako 170 ročný model podnikania, v ktorom pasívny príjem môžu získať všetci členovia družstva, nie len tí najlepší a, kde je pasívny príjem tvorený z etických a organických aktív. 
 

Pasívne príjmy

Pasívne príjmyČo sú to pasívne príjmy? Veľa ľudí tento pojem už počulo a veľa ľudí zasa nie. Na pasívne príjmy sú vo svete rôzne názory. Pre jednoduchosť pochopenia si pasívny príjem najľahšie predstavíme na príklade prenájmu bytu. To znamená, že ak vlastníte byt, ktorý nie je pod hypotékou a prenajímate ho, máte pasívny príjem. Ale koľko ľudí si dnes reálne dokáže zarobiť na druhý byt a prenajímať ho? 

Blog moje články

Pozrite si môj blog.

Príbeh Márie Fabianovej

25-02-2021 Zobrazení:157 Blog Daniel Hruda

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

25-02-2021 Zobrazení:133 Blog Daniel Hruda

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. Európska únia pokladá...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

O čom píšem

25-02-2021 Zobrazení:384 Blog Daniel Hruda

Môj Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore a nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán, ako sú verejne blogy a sociálne siete a, aby si dôležité témy a myšlienky vedeli...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa