Prihlásiť sa
Moje aktivity
Moje aktivity

Moje aktivity

V Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta, kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. Mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami, ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. Projekty Tradičného družstva pôsobím aj v projektoch družstva, v projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb.

Aktivity

Aktivity

Tradičné družstvo

Tradičné družstvo je názov nášho družstva. Činnosť Tradičného družstva spočíva v aktivite vlastných členov, zameranej na majetkovú, kultúrnu a sociálnu stránku. Tradičné družstvo združuje viac ako tisícku členov družstva.

Konzultant

V Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta, kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. Pôsobím ako konzultant Tradičného družstva venujem sa vzdelávaniu.

Moja úloha

Konzultant v Tradičnom družstve mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami, ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. 

Projekty družstva

Projekty Tradičného družstva pôsobím aj v projektoch družstva, v projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb. 

Zabezpečenie pasívnych príjmov

Zabezpečenie pasívnych príjmov družstevníctvo ako 170 ročný model podnikania, v ktorom pasívny príjem môžu získať všetci členovia družstva, nie len tí najlepší a, kde je pasívny príjem tvorený z etických a organických aktív. Zabezpečenie pasívnych príjmov pre členov družstva. Pasívne príjmy získavajú všetci nie len tí najlepší.
 

Pasívne príjmy

Pasívne príjmyČo sú to pasívne príjmy? Veľa ľudí tento pojem už počulo a veľa ľudí zasa nie. Na pasívne príjmy sú vo svete rôzne názory. Pre jednoduchosť pochopenia si pasívny príjem najľahšie predstavíme na príklade prenájmu bytu. To znamená, že ak vlastníte byt, ktorý nie je pod hypotékou a prenajímate ho, máte pasívny príjem. Ale koľko ľudí si dnes reálne dokáže zarobiť na druhý byt a prenajímať ho? 

Blog moje články

Osobný blog pozrite si a prečítajte môj blog. Osobný blog je ideálnym miestom na prezentáciu myšlienok a názorov. Ako určitá forma prezentácie myšlienok.

Príbeh Márie Fabianovej

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.  

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. E...

Čítaj viac

O čom píšem

Témy na písanie Môj Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore. A nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán. Ako sú verejné blogy a sociálne siete, tak som si vytvoril osobný blog. Aby si môj blog dôležité témy a myšlien...

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.
Osobná web stránka vlastná webstránka osobná stránka - danielhruda.eu

Osobná web stránka webová stránka moja web stránka je určená predovšetkým tým ktorých zaujíma vytvorenie vlastného pasívneho príjmu. Ako si vybudovať pasívny príjem a efektívne sa tak postarať o svoju finančnú budúcnosť. Pozrite si moju web stránku možno Vás niečo zaujme.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa