Prihlásiť sa
Niečo o mne
Niečo o mne

O mne

Daniel Hruda

Niečo o mne

Pomáham ľudom vybudovať najlacnejšie pasívne príjmy. A efektívne sa tak postarať o svoju finančnú budúcnosť.

Daniel Hruda

Niečo o mne. Aj mňa kedysi oslovila myšlienka pasívneho príjmu. Nakoľko ma to zaujalo tiež som si zisťoval bližšie informácie. Ako sa dá dosiahnuť pasívny príjem. Dnes sa už aktívne venujem tvorbe pasívnych príjmov. Ponúkam túto možnosť aj vám. Ak vás pasívne príjmy zaujímajú prečítajte si niečo o mne. Všetky ďalšie dôležité informácie nájdete na mojej stránke.

Kto som? Čomu sa venujem? A prečo?

Ahojte, každý z nás ma niečo v živote po čom túži. Väčšina ľudí túži v živote aj niečo dokázať. No väčšinou si svoje túžby a ciele naplnia len ti ľudia. Ktorý sú pre svoje sny a túžby aj ochotný niečo spraviť.
Zdvihnúť zadok zo stoličky a rozum sa pridá :o) .

Vlastnosti človeka

Kto som? Akým je človek v skutočnosti, ho vystihujú hlavne jeho vlastnosti, to čo ho baví a aký životný štýl vedie. Jeho návyky, priority a hodnoty.

Charakter človeka

Ja osobne v živote rád spoznávam charakterných ľudí, ktorí majú podobné záujmy a názory. Vo voľnom čase študujem ekonomiku a marketing a vysoko uznávam kreativitu a kreatívnych ľudí. Rozvíjanie kreatívneho myslenia a posúvanie k riešeniu problémov.

Aj z mála sa dá urobiť veľa

Vždy sa mi páčila myšlienka, že aj z mála sa dá urobiť veľa, stačí pri tom len znalosť, entuziazmus a kreatívnosť. Kreatívne myslenie je úžasná schopnosť, ktorá zlepšuje kvalitu našich životov. 

Komfortná zóna

Som veľkým fanúšikom alternatívnej ekonomiky, hlavne zástanca základného príjmu. Verím, že úspešný a šťastný život sa skladá hlavne z čestnosti a poctivosti človeka.
 
Ak v niečo človek verí, tak je ochotný obetovať svoju komfortnú zónu. Aby naplnil svoje sny a ciele, myšlienky a ideály. Nech je to čokoľvek, po čom v živote túžite, potrebujete plán, pomocou ktorého by ste to mohli uskutočniť.
Záujmy a záľuby

Záujmy a záľuby

Záujmy a záľuby v živote človeka sú šancou dosiahnuť úspech. Existuje mnoho výhod, ktoré dávajú záujmy a záľuby v živote. Hlavne záujmy a záľuby ktoré zlepšujú váš život. Záľuby a záujmy môžu prispieť ku kvalite vášho života.

Záujmy

Záujmy patria medzi základné motivačné sily, ktoré vedú k istému druhu činností. Záujem je činnosť vykonávaná so záujmom, s radosťou. Aké sú vaše záujmy a záľuby? Zaujímate sa o niečo, venuje sa niečomu? Máte záujmy a záľuby ktoré vedia skvalitniť váš život?

Osobnostný rozvoj

Osobný rozvoj alebo osobnostný rozvoj. Nevyhnutnou súčasťou osobnostného rozvoja je túžba rásť. Mnohí žijú pre zábavu alebo sa pokúšajú venovať svojim záujmom čas a energiu. Keď chcete osobnostne rásť, musíte si aj na osobnostný rozvoj vyčleniť čas.

Čomu sa venujem

Od roku 2011 sa venujem projektu pasívnych príjmov z majetku a aktív. Aktuálne som na pozícii konzultanta a člena kontrolnej komisie v spoločnosti Tradičné družstvo - www.td-coop.eu

Finančné prostriedky 

Už vo veku 20 rokov ma zaujala myšlienka. Že človek môže svoj život prežiť s dostatkom finančných prostriedkov na slušný život. A nemusí nutne stráviť viac, ako pol života v práci, ktorá ho nenapĺňa. Môže ho stráviť aj zmysluplne, využiť čas na plnenie si svojich snov a túžob a prežiť tak dlhý, šťastný a spokojný život.

A prečo?

Množstvo ľudí sníva o miliónoch. Ale ja verím, že, keby veľa ľudí malo pokryté svoje životné náklady pasívnymi príjmami. Mali by 24 hodín denne voľného času. Ktoré môžu investovať do niečoho, čo ich baví. Nájsť si novú inšpiráciu hobby myšlienky, tak by svet vyzeral určite inak.

Model podnikania

Preto sa venujem družstevníctvu. Pretože verím, že tento ekonomický model podnikania je k tomuto ideálu spoločnosti najbližšie.

Moje aktivity

Moje aktivityV Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta. Kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. Mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami. Ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. Ďalej pôsobím aj v projektoch družstva. V projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb.

Pasívne príjmy

Pasívne príjmyPasívne príjmy, pasívny príjem. Čo sú to pasívne príjmy? Veľa ľudí tento pojem už počulo a veľa ľudí zasa nie. Na pasívne príjmy sú vo svete rôzne názory. Pre jednoduchosť pochopenia si pasívny príjem najľahšie predstavíme na príklade prenájmu bytu. To znamená, že ak vlastníte byt, ktorý nie je pod hypotékou a prenajímate ho, máte pasívny príjem. Ale koľko ľudí si dnes reálne dokáže zarobiť na druhý byt a prenajímať ho? A takto získať pasívny príjem.

Družstevníctvo

DružstevníctvoDružstevníctvo ako forma podnikania. Kde vzájomnou spoluprácou spojením podnikateľských zámerov, finančných zdrojov a schopností družstevníkov. Vznikajú určité výhody pre členov družstva. Družstvo ako dobrovoľné združenie osôb na zabezpečenie a realizovanie určitých potrieb. Ktoré vzájomnou spoluprácou znásobujeme a spoločne vytvárame. Činnosť družstva spočíva v aktivite vlastných členov, zameranej na majetkovú, kultúrnu a sociálnu stránku.

Spolupráca

SpoluprácaSpolupráca je veľmi dôležitá. Čo ma najviac inšpiruje a, čo vnímam neuveriteľne pozitívne je skutočnosť. Že sme vzájomnou spoluprácou a tímovou prácou. Za krátku dobu a v podstate veľmi rýchlo dokázali postaviť na nohy projekty. Ktoré sú z môjho pohľadu naozaj veľké a majú obrovský potenciál. Najlepšie však je to a v tom vidím aj obrovské privilégium, že ich osud máme vo vlastných rukách.

Kontakt

Kontakt
V prípade, ak Vás niektorá téma na stránke zaujala. A vedeli by ste si predstaviť spoluprácu so mnou, môžete ma kontaktovať.  
Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a doplním informácie pokiaľ budete mať záujem. Môžete si vybudovať pasívny príjem získať refundáciu a získať ďalšie výhody.

Blog o čom píšem

Blog o čom píšem
Blog môj osobný blog. Ďalšie informácie a moje názory si môžete prečítať v mojom blogu. O čom píšem v mojom blogu? Nájdete tam moje články a témy, ktorým sa venujem a zaujímajú ma. Tvorba pasívnych príjmov, spolupráca a družstevníctvo. Nájdete tam aj príbehy ľudí, ktorí už aktívne pracujú na tvorbe pasívnych príjmov.

Daniel Hruda                   
 

Dozvedeli ste sa niečo o mne. Poskytol som Vám všetky dôležité informácie. Pokiaľ Vás myšlienka pasívnych príjmov zaujala. Chceli by ste si vybudovať pasívny príjem. Vedeli by ste si predstaviť spoluprácu so mnou. Tak ma kontaktujte. V prípade nejasností alebo otázok Vám rád odpoviem.

Blog moje články

Osobný blog pozrite si a prečítajte môj blog. Osobný blog je ideálnym miestom na prezentáciu myšlienok a názorov. Ako určitá forma prezentácie myšlienok.

Príbeh Márie Fabianovej

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.  

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. E...

Čítaj viac

O čom píšem

Témy na písanie Môj Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore. A nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán. Ako sú verejné blogy a sociálne siete, tak som si vytvoril osobný blog. Aby si môj blog dôležité témy a myšlien...

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.
Osobná web stránka vlastná webstránka osobná stránka - danielhruda.eu

Osobná web stránka webová stránka moja web stránka je určená predovšetkým tým ktorých zaujíma vytvorenie vlastného pasívneho príjmu. Ako si vybudovať pasívny príjem a efektívne sa tak postarať o svoju finančnú budúcnosť. Pozrite si moju web stránku možno Vás niečo zaujme.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa