Prihlásiť sa

O mne

Daniel Hruda

Daniel Hruda 

Kto som? Čomu sa venujem? A prečo?

Kto som?

Akým je človek v skutočnosti, ho vystihujú hlavne jeho vlastnosti, to čo ho baví a aký životný štýl vedie. Jeho návyky, priority a hodnoty.
Ja osobne v živote rád spoznávam charakterných ľudí, ktorí majú podobné záujmy a názory. Vo voľnom čase študujem ekonomiku a marketing a vysoko uznávam kreativitu a kreatívnych ľudí.
Vždy sa mi páčila myšlienka, že aj z mála sa dá urobiť veľa, stačí pri tom len znalosť, entuziazmus a kreatívnosť.
Som veľkým fanúšikom alternatívnej ekonomiky, hlavne zástanca základného príjmu. Verím, že úspešný a šťastný život sa skladá hlavne z čestnosti a poctivosti človeka a ak v niečo človek verí, tak je ochotný obetovať svoju komfortnú zónu, aby naplnil svoje sny a ciele, myšlienky a ideály.

Čomu sa venujem

Od roku 2011 sa venujem projektu pasívnych príjmov z majetku a aktív. Aktuálne som na pozícii konzultanta a člena kontrolnej komisie v spoločnosti Tradičné družstvo - www.td-coop.eu
Už vo veku 20 rokov ma zaujala myšlienka, že človek môže svoj život prežiť s dostatkom finančných prostriedkov na slušný život a nemusí nutne stráviť viac ako pol života v práci, ktorá ho nenapĺňa, ale môže ho stráviť aj zmysluplne, využiť čas na plnenie si svojich snov a túžob a prežiť tak dlhý, šťastný a spokojný život.

A prečo?

Množstvo ľudí sníva o miliónoch, ale ja verím, že keby veľa ľudí malo pokryté svoje životné náklady pasívnymi príjmami a mali 24 hodín denne voľného času, ktoré môžu investovať do niečoho čo ich baví, nájsť si novú inšpiráciu hobby myšlienky, tak by svet vyzeral určite inak. Preto sa venujem družstevníctvu, pretože verím, že tento ekonomický model podnikania je k tomuto ideálu spoločnosti najbližšie.

Moje aktivity

Moje aktivityV Tradičnom družstve pôsobím na pozícii konzultanta, kde sa venujem predovšetkým vzdelávaniu členskej základne družstva. Mojou úlohou je prichádzať s novými nápadmi, aktivitami, činnosťami a stratégiami, ako vytvárať v družstve spoluprácu a synergiu tak, aby naše družstvo bolo úspešnejšie. Ďalej pôsobím aj v projektoch družstva, v projekte Zelených energií a elektromobility a v projekte platobných služieb.

Pasívne príjmy

Pasívne príjmyČo sú to pasívne príjmy? Veľa ľudí tento pojem už počulo a veľa ľudí zasa nie. Na pasívne príjmy sú vo svete rôzne názory. Pre jednoduchosť pochopenia si pasívny príjem najľahšie predstavíme na príklade prenájmu bytu. To znamená, že ak vlastníte byt, ktorý nie je pod hypotékou a prenajímate ho, máte pasívny príjem. Ale koľko ľudí si dnes reálne dokáže zarobiť na druhý byt a prenajímať ho?

Družstevníctvo

DružstevníctvoDružstevníctvo ako forma podnikania, kde vzájomnou spoluprácou spojením podnikateľských zámerov, finančných zdrojov a schopností družstevníkov vznikajú určité výhody pre členov družstva. Družstvo ako dobrovoľné združenie osôb na zabezpečenie a realizovanie určitých potrieb, ktoré vzájomnou spoluprácou znásobujeme a spoločne vytvárame. Činnosť družstva spočíva v aktivite vlastných členov, zameranej na majetkovú, kultúrnu a sociálnu stránku.

Spolupráca

SpoluprácaSpolupráca je veľmi dôležitá. Čo ma najviac inšpiruje a, čo vnímam neuveriteľne pozitívne je skutočnosť, že sme vzájomnou spoluprácou za krátku dobu a v podstate veľmi rýchlo dokázali postaviť na nohy projekty, ktoré sú z môjho pohľadu naozaj veľké a majú obrovský potenciál. Najlepšie však je to a v tom vidím aj obrovské privilégium, že ich osud máme vo vlastných rukách.

Kontakt

Kontakt
V prípade, ak Vás niektorá téma na stránke zaujala a vedeli by ste si predstaviť spoluprácu so mnou, môžete ma kontaktovať. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a doplním informácie pokiaľ budete mať záujem. Môžete si vybudovať pasívny príjem získať refundáciu a ďalšie výhody.

Blog o čom píšem

Blog o čom píšem
Ďalšie informácie a moje názory si môžete prečítať v mojom blogu. O čom píšem v mojom blogu? Nájdete tam moje články o témach, ktorým sa venujem a zaujímajú ma.

Daniel Hruda                   
 

Blog moje články

Pozrite si môj blog.

Príbeh Márie Fabianovej

25-02-2021 Zobrazení:176 Blog Daniel Hruda

Úvod od spoločnosti. V roku 2001 bolo DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov.

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

Tradičné družstevníctvo

25-02-2021 Zobrazení:150 Blog Daniel Hruda

Pohľad družstevníka na tradičné družstevníctvo Zuzana Lukáčová Družstevníctvo existovalo a existuje všade okolo nás, ale väčšina ľudí o tom nevie. V mnohých krajinách sveta je nosným modelom fungovania ekonomiky a v niektorých je považované za jej novú alternatívu fungovania. Európska únia pokladá...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac

O čom píšem

25-02-2021 Zobrazení:14684 Blog Daniel Hruda

Môj Blog som založil hlavne z dôvodu, aby som mal svoje myšlienky a články v jednom priestore a nemusel ich umiestňovať na stránky tretích strán, ako sú verejne blogy a sociálne siete a, aby si dôležité témy a myšlienky vedeli...

Hodnotenie: 5.00

Čítaj viac
Môžete mi napísať Vašu spätnú väzbu.

Prihlásiť sa alebo Registrovať sa